top of page

Результати проведення тижня ЦК гео-екологічних дисциплін

В рамках тижня ЦК гео-екологічних дисциплін було організовано і проведено ряд заходів:


1. Проведені олімпіади з фахових дисциплін серед студентів спеціальності 101 Екологія – ІV курс:

  • Дисципліна «Урбоекологія» – викладач Черниш О.О.

І місце – Андоньєва О.

ІІ місце – Василейко А.

ІІІ місце – Кучеренко Д.В.

  • Дисципліна «Раціональне природокористування і охорона навколишнього середовища» – викладач Судак О.П.

І місце – Кучеренко Д.В.

ІІ місце – Кнюпа М.

ІІІ місце – Молнар О.


Студенти показали добрі знання з фахових дисциплін та отримали дипломи за участь в олімпіадах.


2. Позакласний захід «Гео-екологічний квест» серед студентів ІV курсів спеціальностей 101 Екологія та 103 Науки про Землю.


Студенти показали свої фахові знання та застосування їх на практиці. Ця гра-випробування начитаності, ерудованості, витривалості та вміння грати у команді. Квест – це поетапна пригода, під час якої учасники пройшли 6 станцій для досягнення мети та перемоги.


За підсумками квесту перемогла команда «Екосистем-Екологія» – І місце, а команда «Кристал-Науки про Землю» посіла ІІ місце.


Всі учасники отримали гарні емоції та піднесений командний дух, подяку за участь та еко-призи.


3. Проєкт-відеоробота «Катастрофа на ЧАЕС: 35 років потому» присвячений до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.


Над проєктом працювали студенти ІІ та ІV курсів спеціальності 101 Екологія під керівництвом Судак О.П.: Кучеренко Д., Молнар О., Кнюпа М., Шамодіна О., Шило А.


4. Викладачами циклової комісії 8 квітня в гуртожитку для студентів проведений захід «Екологічний ерудит» (керівники Черниш О.О та Понайда С.С.) Студенти переглядали відео-роліки на екологічну тематику.


Намагалися самостійно розв’язати заплутані екологічні проблеми та задачі. Обговорювали важливі та турбуючи їх теми щодо раціонального та заощадливого ресурсозберігання. В гарному настрої проходили тести на екологічну тематику, за які всі учасники отримали смачні еко-призи.


5. 9 квітня підвели підсумки акції зі збору макулатури під гаслом «Листок – за листок» викладачі комісії та гуртківці «Екологічної варти». За підрахунками зібрано близько 460 кг макулатури.


Визначені групи, які найактивніше залучились до акції:

  • КІ-19-1/9 (куратор Черниш Ю.П.) – 69 кг

  • БД-17-1/9 (куратор Нехаєва А.Г.) – 57 кг

Представники еко-загонів груп отримали для заохочення необхідні в побуті сучасні та стильні еко-сумки.


Вилучені кошти зі здачі макулатури підуть на придбання саджанців кущів та дерев для озеленення території технікуму.


Запрошуємо всіх бажаючих 6 травня дистанційно взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з екології на тему: «Земля не нам належить – ми Землі» (організатор Бочка Л.Ф.)

Дякуємо всім студентам, які активно брали участь!


Викладачі циклової комісії гео-екологічних дисциплін бажають вам досягти вершин в самовдосконаленні якостеймайбутніх фахівців, бути небайдужими до навколишнього середовищата еко-свідомими людьми!Матеріали посту підготувала Судак О.П.

113 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page