top of page

До дня визволення міста від фашистських загарбників студенти відвідали музей

25 жовтня 1943 року були визволені від фашистських окупантів міста Дніпродзержинськ та Дніпропетровськ. В рамках відзначення 78-річниці визволення міста майбутні будівельники 27.10.21 відвідали музей історії м. Камʼянське. Захід був проведений з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Студенти розмішувались з дотримання безпечної відстані і частина експозиції була розташована на відкритому повітрі.


Студенти групи БД-21-1/9 (куратор Хрідочкіна М.О.) ознайомились з експозицією музею та прослухали лекцію на тему «25 жовтня – день визволення міста від фашистських загарбників». Старший науковий співробітник музею Гаврилов Євгеній Миколайович доступно, з використанням експонатів, розповів про подвиг українського народу в роки ІІ Світової війни. Учні залишилися задоволеними заходом і виникло бажання до організації наступних колективних заходів.


Отримана інформація по-новому висвітлила окупаційний режим на території нашого міста та велич героїзму українського народу.Матеріали посту підготувала Хрідочкіна М.О.

164 перегляди

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page