Свято «Козацька сила» у гуртожитку

Оновлено: 22 січ 2020 р.


10 жовтня 2019 року на спортивній базі студентського гуртожитку КаДЕТ пройшли спортивні змагання, присвячені Дню Захисника України та українського козацтва.


На початку змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів-випускників, які загинули в АТО, а під час навчання у технікумі були активними учасниками спортивного руху: Кочури Максима та Кузьми Миколи.


Потім студенти змагались у силі, спритності, витривалості під час гімнастичного багатоборства та в змаганнях з настільного тенісу. Хлопці виконували вправи у віджиманні на брусах паралельних, підтягуванні, де мірялися силою м’язів рук. У підніманні тулуба вимірювали силу м’язів черева. Випробовували себе у силовій витривалості під час вправи у висі на зігнутих руках на поперечині. У змаганнях брали участь студенти І-ІV курсів, але ж вікова різниця не стала на заваді отримати перемогу у цих змаганнях студенту І курсу гр. ЕТ-19-2/9 Яремі Дмитру.


Командні змагання показали силу духу молодих козаків і ми впевнені, що у разі потреби вони зможуть стати на захист суверенітету України.


Фото

36 перегляд

Останні пости

Дивитися всі
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум