top of page

Виховний проєкт до Дня українського добровольця «Вони для нас виборюють життя»

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.


Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити, адже на першому етапі війни Україна зіткнулася з тим, що далеко не всі професійні військові були готові захищати свою державу. Добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам.


Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу та водночас головним болем кремлівських посіпак. Загалом у воєнному конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перетворилася на військові частини силових структур.


Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму та відваги.


Ми дякуємо вам за стійкість та мужність у боротьбі з агресором


Здобувачі освіти ІІІ курсу групи ОД-22 підготували виховний проєкт до Дня українського добровольця «Вони для нас виборюють життя»Для українського народу добровольці є символом героїзму та самопожертви в боротьбі за незалежність та цілісність України.
Матеріал посту підготувала Ірина ГЕЄР, керівник навчальної групи ОД-22

40 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі
bottom of page