Виховний проєкт «Соборна Україна»

22 січня всі українці відзначають День Соборності України, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.


Цей день святкують в усіх куточках України та за її межами. В нашому технікумі вже стало традицією – участь студентів у виховних проєктах та святкуванні Дня Соборності України.


І сьогодні, до Дня Соборності України, студенти груп НЗ-17-1/9 і НЗ-16-1/9 (куратор Стец М.А.) підготували та захистили виховний проєкт «Україна Соборна». Студенти провели пошуково-дослідницьку роботу, поглибили знання про історичний факт злуки, його значення, історію та культурні надбання українського народу.


Відеохроніка історичних подій, патріотична поезія, задушевні українські пісні і заклики до єднання, виголошені студентами, звучали могутнім набатом і, сподіваємось, не залишили байдужим жодного.


Матеріали посту підготувала Стец М.А.

97 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум