top of page

Виховний проєкт «Революція Гідності. Пам'ятаємо героїв Небесної Сотні»


До пам’ятної дати студенти групи ЕК-19-1/9 під керівництвом куратора Клевцової Руслани Анатоліївни підготували виховний проєкт на тему «Революція Гідності. Пам’ятаємо героїв Небесної Сотні».


День Героїв Небесної Сотні — це пам'ятний день, який щорічно відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва.


Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.


Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, і, головне, державу, яка здатна захистити суверенітет.


Революція Гідності завершилася перемогою. А потім почалася війна на Сході України…

Помаранчева революція, революція Гідності та бойові дії на Сході України пов`язані між собою бажанням українців боротися за волю, незалежну державу, відстоювати кордони своєї держави.

Ми цінуємо подвиги наших захисників і дуже дякуємо за те, що ми можемо спокійно жити, здобувати освіту.


Дякуємо всім студентам – волонтерам КаДЕТ і кураторам груп, які охоче взяли участь у благодійній акції для підтримки учасників Операції Об`єднаних Сил.


Ми знаємо, що неможна бути аполітичними, не цікавитись подіями, які розгортаються в країні. Ще не закінчилась війна на Сході України, ще потрібно досягти миру, навчитись цінувати людське життя, цінувати подвиги наших захисників! І це задача для молоді.Матеріали посту підготувала Клевцова Р.А.

194 перегляди

Comentários


bottom of page