top of page

Виховний проєкт «Корупція та фаворитизм як крадіжка твого майбутнього»


В рамках проведення тижня права, 11 грудня студентами гр. БД-16-1/9 (куратор Горбонос Н.О.) був презентований проєкт «Корупція та фаворитизм як крадіжка твого майбутнього». Метою заходу було дослідити прояви корупції у повсякденному житті, наслідки корупції для суспільства, а також сприяти позитивній ролі молоді в антикорупційному русі.


Студенти ближче познайомили слухачів з такими поняттями: корупція, фаворитизм, дискримінація, зловживання владою, вимагання. Також, за результатами проведеного опитування, підвели статистику освіченості студентів нашого технікуму в сфері корупції та масштабів залучення до її проявів. Без уваги не залишилося і становище України в цілому та її місце в міжнародному рейтингу.


Спеціально для слухачів студенти підготували ситуаційні завдання, які допомогли практично розібратися, чи є та чи інша дія корупцією. Проаналізувавши причини проявів корупції, студенти запропонували шляхи її викорінення.


Наприкінці заходу слухачі сформували для себе правильне ставлення до такої глобальної проблеми. Студенти групи спонукали всіх не залишатися байдужими та робити свій посильний внесок на шляху до чесних відносин.Матеріали посту підготувала Горбонос Н.О.

68 переглядів

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page