Виховний проєкт «Вивчайте, любіть свою мову, як рідну Вітчизну любіть!»


21 лютого до Міжнародного дня рідної мови група КІ-18-1/9 (куратор Черниш Ю.П.) презентувала проєкт «Вивчайте, любіть свою мову, як рідну Вітчизну любіть!».


Мета проєкту: створити умови для осмислення нової та вже відомої інформації про рідну мову; розширити знання про становлення української мови, як державної; публічно захищати результати своєї діяльності; виховувати бажання постійно розширювати обсяг своїх знань; показати красу й багатство рідної мови, розкрити її значення в житті кожного громадянина України; виховувати любов і повагу до рідної мови; розвивати прагнення бути справжніми українцями, прославляти свою країну добрими справами.


Міжнародний день рідної мови святкують з 2000 року. Саме так вчені-лінгвісти намагаються привернути увагу людей щодо володіння рідною мовою. Сьогодні людство спілкується більш ніж сімома тисячами мов. А кожні два тижні одна з них зникає . А якщо зникає мова – перестає існувати й народ!


В рамках проєкту були проведені дослідження впливу рідної мови на здоров’я, проведено анкетування серед викладачів та студентів КаДЕТ, щодо володіння українською мовою, в онлайн режимі студенти та викладачі пройшли тест на перевірку знання української мови.

Доречно згадати вислів Ліни Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку у них відбирають мову».


Матеріали посту підготувала Черниш Ю.П.

76 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум