top of page

Виховний проєкт «Герої Революції Гідності. Згадаємо Героїв Небесної Сотні»


20 лютого 2020 року у Кам’янському державному енергетичному технікумі пройшов відкритий захід на тему: «Герої Революції Гідності. Згадаємо Героїв Небесної Сотні», який підготували студенти та куратори груп КН-18-1/9 Ірина Олексіївна Шматок і ЕТ-18-2/9 Тетяна Миколаївна Дорожка.


Були згадані загиблі Герої Небесної Сотні та наш земляк Сергі́й Га́гікович Нігоя́н, котрі надвисокою ціною – ціною життя виборювали право українців бути вільною, свободноюнацією та мати демократичні права.


На захід були запрошенні учасник Революції Гідності та волонтерства, український письменник, член національної спілки письменників України Злючий Сергій Дмитрович та громадський діяч, учасник АТО Сергій Іванович Петренко. Вони у своєму виступі закликали студентів до активної життєвої позиції, громадянського самовизначення, виховувати у собі готовність до героїчного подвигу в ім'я процвітання української держави, почуття національної гідності та патріотизму. Поділилися світлинами подій на майдані.Матеріали посту підготували Шматок І.О. і Дорожка Т.М.

84 перегляди

Пов'язані пости

Дивитися всі
bottom of page