Виховний проєкт «Герої Революції Гідності. Згадаємо Героїв Небесної Сотні»


20 лютого 2020 року у Кам’янському державному енергетичному технікумі пройшов відкритий захід на тему: «Герої Революції Гідності. Згадаємо Героїв Небесної Сотні», який підготували студенти та куратори груп КН-18-1/9 Ірина Олексіївна Шматок і ЕТ-18-2/9 Тетяна Миколаївна Дорожка.


Були згадані загиблі Герої Небесної Сотні та наш земляк Сергі́й Га́гікович Нігоя́н, котрі надвисокою ціною – ціною життя виборювали право українців бути вільною, свободноюнацією та мати демократичні права.


На захід були запрошенні учасник Революції Гідності та волонтерства, український письменник, член національної спілки письменників України Злючий Сергій Дмитрович та громадський діяч, учасник АТО Сергій Іванович Петренко. Вони у своєму виступі закликали студентів до активної життєвої позиції, громадянського самовизначення, виховувати у собі готовність до героїчного подвигу в ім'я процвітання української держави, почуття національної гідності та патріотизму. Поділилися світлинами подій на майдані.


Фото


Матеріали посту підготували Шматок І.О. і Дорожка Т.М.

72 перегляд
Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум