top of page

Виховний проєкт «Явище насилля, як соціальна проблема»


Насильство в усіх його проявах існує в суспільстві ще з прадавніх часів. Воно дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність ситуації в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя та продовжують чинити насильство. Власне створюється коло насильства: жертви стають кривдниками.


Насильство розглядають у чотирьох площинах: правовій, моральній, суспільно-політичній та психологічній. У правовій площині більшість випадків насильства карається законом. Та все-таки проблема полягає в тому, що жертви насильства не завжди звертаються по допомогу до правоохоронних органів.


До акції 16 днів проти насилля студенти групи КН-18-1/9 на чолі з куратором Гармаш К.В. підготували виховний проєкт, в рамках якого провели опитування серед студентів нашого технікуму стосовно явища насилля, як соціальної проблеми, а також проаналізували статистику по нашому місту і області з приводу звертань в поліцію з причини вчинення насилля.


В результаті опитування студентів КаДЕТ можна зробити висновок, що приблизно 67% студентів зустрічались з будь-яким видом насильства, 78% обізнаних студентів з даного питання, 83% опитаних вважають що проблема домашнього насильства дійсно існує, опитані студенти вважають, що найбільше насиллю піддаються жінки та діти. Основною причиною насильства опитані вважають алкоголізм та наркоманію. 57% опитаних бездіяльність вважають також проявом насильства.


Не будьте байдужими! Домашнє насильство має бути припинено!

Якщо Ви стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих, звертайтеся до поліції! Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя.


Матеріали посту підготувала Гармаш К.В.

181 перегляд

Comments


bottom of page