top of page

Випуск 2020 року


Чудове свято – випуск студентів Кам'янського державного енергетичного технікуму!

Карантин не скасував свято випуску молодших спеціалістів! Дистанційно, але не менш зворушливо педагогічний колектив побажав успіхів своїм випускникам!

Як швидко промайнули чотири роки студентства! Золота пора для кожного з вас. Саме в цей час ви визначилися із своїм місцем у житті, зробили все можливе, щоб у серці залишилось якомога більше приємних спогадів.


Адміністрація технікуму відзначила грамотами студентів-випускників за досягнення та перемоги:


1. За відмінне навчання:

1. Гряненко Владислав Євгенович (КІ-16-9)

2. Доценко Катерина Сергіївна (ЕК-16-9)

3. Бублик Вікторія Ігорівна (БД-16-9)

4. Шамсіддінова Ніна Шарфіддінівна (БД-16-9)

5. Янченко Ілля Андрійович (КН-16-9)

6. Кириченко Діна Віталіївна (КН-16-9)

2. За сумлінне ставлення до навчання:

1. Гордієнко Артем Ігорович (КІ-16-9)

2. Живодьор Олександр Вікторович (КІ-16-9)

3. Савельєв Микита Сергійович (КІ-16-9)

4. Жидко Юрій Олександрович (ЕТ-16-1/9)

5. Малюк Сергій Миколайович (ЕТ-16-1/9)

6. Негін Євгеній Русланович (ЕТ-16-1/9)

7. Ляшенко Ростислав Геннадійович (ЕТ-16-1/9)

8. Липницький Максим Владиславович (ЕТ-16-2/9)

9. Семенюк Денис Ігорович (ЕТ-16-2/9)

10. Кириченко Микита Євгенович (НЗ-16-9)

11. Бараннік Світлана Сергіївна (ЕК-16-9)

12. Ростока Катерина Анатоліївна (БД-16-9)

13. Сокур Володимир Вікторович (БД-16-9)

14. Герасименко Іван Гаврилович (БД-16-9)

15. Нестеренко Анна Юріївна (БД-16-9)

16. Маріщук Альона Владиславівна (КН-16-9)

17. Худік Дмитро Володимирович (КН-16-9)

18. Тягнирядно Ілля Анатолійович (КН-16-9)

3. За активну участь у науково-практичній діяльності та активну громадсько-суспільну роботу:


1. Гряненко Владислав Євгенович (КІ-16-9)

2. Соколкова Аліна Ігорівна (КІ-16-9)

3. Гордієнко Артем Ігорович (КІ-16-9)

4. Яблукова Катерина Валеріївна (КІ-16-9)

5. Жидко Юрій Олександрович (ЕТ-16-1/9)

6. Яловий Андрій Владиславович (ЕТ-16-2/9)

7. Кац Владислав Ігорович (НЗ-16-9)

8. Доценко Катерина Сергіївна (ЕК-16-9)

9. Бараннік Світлана Сергіївна (ЕК-16-9)

10. Іванова Дар’я Дмитрівна (ЕК-16-9)

11. Жила Яна Ігорівна (ЕК-16-9)

12. Гаврилюк Денис Валерійович (БД-16-9)

13. Верещака Вероніка Олександрівна (БД-16-9)

14. Бублик Вікторія Ігорівна (БД-16-9)

15. Шамсіддінова Ніна Шарфіддінівна (БД-16-9)

16. Ростока Катерина Анатоліївна (БД-16-9)

17. Сокур Володимир Вікторович (БД-16-9)

18. Строкін Ілля Сергійович (БД-16-9)

19. Янченко Ілля Андрійович (КН-16-9)

20. Кириченко Діна Віталіївна (КН-16-9)

4. За активну участь у культурно-масовій роботі та художній самодіяльності технікуму:


1. Малий Олександр Миколайович (КІ-16-9)

2. Шаферовський Дмитро Олександрович (БД-16-9)

5. За активну участь у спортивно-масовій роботі, високі досягнення в спорті та пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді протягом навчання у технікумі:


1. Гряненко Владислав Євгенович (КІ-16-9)

2. Живодьор Олександр Вікторович (КІ-16-9)

3. Жила Яна Ігорівна (ЕК-16-9)

4. Горбачов Данило Вадимович (ЕК-16-9)

5. Бойко Дмитро Олександрович (ЕТ-16-2/9)

6. Мацьков Гліб Сергійович (ЕТ-16-1/9)

7. Малюк Сергій Миколайович (ЕТ-16-1/9)

8. Пікуш Єлизавета Олександрівна (НЗ-16-9)

9. Голованьова Ірина Сергіївна (КН-16-9)

10. Янченко Ілля Андрійович (КН-16-9)

11. Кириченко Діна Віталіївна (КН-16-9)

12. Худік Дмитро Володимирович (КН-16-9)

13. Гаврилюк Денис Валерійович (БД-16-9)

14. Денькович Анастасія Миколаївна (ЕК-16-9)


Адміністрація, профспілковий комітет, педагогічний колектив вітають молодих спеціалістів з успішним закінченням технікуму, дякують за гарне навчання, добру поведінку та сумлінне ставлення до праці!


Висловлюємо надію, що ви й надалі будете наполегливо працювати над підвищенням своєї кваліфікації, дорожити честю, примножувати славні традиції закладу освіти, вносити гідний вклад у розвиток нашої держави!

342 перегляди

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page