![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_042479905eff40428815d8622800fac4~mv2.jpg/v1/fill/w_92,h_35,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_042479905eff40428815d8622800fac4~mv2.jpg)
Шановні викладачі та студенти КаДЕТ!
Щиро вітаємо Вас з Днем знань – початком нового навчального року!
Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.
Усім, хто в цей день прийшов до технікуму здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.
Успіхів Вам у праці та навчанні!