Аналітичний звіт за результатами першого року пілотного проєкту по дуальній освіті


У звіті подано аналіз результатів першого року пілотного проєкту із впровадження дуальної форми здобуття освіти у закладах фахової передвищої та вищої освіти України, описано підходи до організації співпраці із роботодавцями з метою підготовки здобувачів освіти за дуальною формою, вивчено думку сторін щодо переваг та недоліків такої форми, визначено завдання для створення сприятливих умов поширення нових практик, зібрано дані для до опрацювання нормативної бази.


Аналіз показав, що серед 16 закладів фахової передвищої освіти, які були затверджені для впровадження упродовж 2019-2023 років пілотного проєкту, лише 6 упродовж 2019-2020 року вже запровадили дуальну форму здобуття освіти. З них наш технікум знаходиться на першому місці за показником кількості здобувачів, що перейшли на ДФЗО (20 з 63).


На сьогоднішній день наш технікум продовжує працювати з підприємствами міста щодо розширення робочих місць для здобуття освіти за дуальною формою навчання.


Аналітичний звіт за результатами першого року проведення експерименту із запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.pdf84 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум