top of page

Участь студентів-будівельників у ХІ Всеукраїнській науково-технічній конференції

  • Фото автора: Новини Коледжу
    Новини Коледжу
  • 18 лист. 2021 р.
  • Читати 1 хв

Оновлено: 29 січ. 2025 р.

11 листопада 2021 року студенти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія взяли участь у ХІ Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ» в секції «Будівництво, геотехніка та геомеханіка», що проходила на базі НТУ «Дніпровська політехніка» м. Дніпро.


На конференції свої роботи представили студентки третього та четвертого курсів:


Бондаренко К.О., Сілантьєва А.Є. (група БД-19) за темою «Впровадження елементів ВІМ-технологій при реконструкції будівель» (Керівники – викладачі будівельних дисциплін Горбонос Н.О. та Нехаєва А.Г.)


Горенко П.Д., Зайцева А.А. (група БД-18) за темою «Інноваційні технології екобудівництва» (Керівники – викладачі будівельних дисциплін Геєр І.О. та Стицюк О.М.)


Всі учасники конференції отримали сертифікати учасника та відзнаку за найкраще представлені актуальні теми.



Матеріали посту підготувала Горбонос Н.О.

Ми у соцмережах
Контакти

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам`янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail: det_dndz@ukr.net

© 2019 ­- 2026  Кам`янський енергетичний фаховий коледж

bottom of page