![](https://static.wixstatic.com/media/3f4c10_07ef9c68a7fd407194f0af1eb633c789~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_82,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3f4c10_07ef9c68a7fd407194f0af1eb633c789~mv2.jpg)
26 жовтня 2019 року в Камʼянському державному енергетичному технікумі відбувся День відкритих дверей – «Освітній навігатор».
Учні шкіл та їх батьки поринули в цікавий квест, який підготували циклові комісії технікуму. Всі гості поділились на групи та рушили за путівником від однієї станції до другої, на яких кожна предметна комісія підготувала цікаві майстер-класи, завдання та мініконкурси. Учні та їх батьки із захопленням спостерігали за цим дійством й активно брали участь, за що отримували солодкі призи.
День відкритих дверей вийшов дуже насиченим та емоційним! Дякуємо всім гостям, що завітали до нас!
Запрошуємо учнів 9-х класів шкіл міста та регіону стати слухачами підготовчих курсів, що розпочинають роботу 02 листопада 2019 року о 9.00 заняттям з математики.
Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!